TOPlist

Výběr z akcí

Přinášíme Vám vzorek z některých významných akcí, které se u nás konaly.

Naším cílem je vždy plně spokojený zákazník. Máte-li zájem uspořádat jakoukoliv společenskou i soukromou akci, rádi vás přijmeme a pomůžeme s organizací. Níže jsou uvedeny jen některé akce, aby jste si udělali představu o našich možnostech i schopnostech.


Dětský maškarní bál

V sobotu 10. 2. se uskutečnil v restauraci U Toflů dětský maškarní bál. Članek zde:

 

Štěpanský žduch

V letošním roce se opět v restauraci u Toflů na Štěpána uskutečnil již desátý ročník Štěpánského žduchu.Článek zde:

 

 

Soutěž o nejlepší bramborový salát „U Toflů“

Šestý ročník soutěže o nejlepší bramborový salát, který pořádá TJ SOKOL Bystré s podporou Restaurace U Toflů se odehrál 9. prosince 2017 v sále restaurace. Článek zde...

Vánoční Jarmark na Bystrém 2017

<span style="color: rgb(0, 0, 0); font-family: Arial, " arial="" ce",="" helvetica,="" "helvetica="" sans-serif;="" font-size:="" 13.76px;="" font-weight:="" 700;"="">V sobotu 18. listopadu se konal čtvrtý ročník Vánočního jarmarku na Bystrém U Toflů.

Vice podrobností na obec Janovice

Mikuláš u nás rozdával dárky dětem z Janovice a Bystrého

9.12.2014

Nejsme jen tak ledajaká restaurace, vždyť se u nás pravidelně zjevuje se svými pomocníky Mikuláš!

No, bylo by to pěkné, ale ve skutečnosti se již stalo pravidlem, že v našem velkém sále pořádá ČČK Janovice velkou akci pro děti a zve si samozřejmě Mikuláše, čerty a anděla. Ti pak přivezou na dřevěném vozíku hromadu dárků. 

Číst celý článek...


Jarmark ovládl sobotní večer na Bystrém

3. 12. 2014

v sobotu 15.11.2014 mělo dostaveníčko před naší restaurací na Bystré nezvykle velké množství lidí. Konal se totiž Jarmark. A ne ledajaký. Byla to první akce, spojená s Vánocemi a věříme, že nebyla poslední. 

 


Dětský karneval u nás, aneb vodníkovo království...

27.2.2014

Karneval pro dospělé je ještě v živé paměti - vždyť byl před několika dny a už je zde karneval další, tentokráte dětský. Pro letošní rok je tato akce svým způsobem vyvrcholením plesové a zábavové sezóny. A tak jsme se všichni těšili. Ono, sledovat ty malé špunty, jak se tváří důležitě ve své masce a jak jí věří, je vlastně pěkné.

Pořadatelem akce jsou bystřanští hasiči (SDH Bystré) a sokolové (TJ SOKOL Bystré). Akce byla vyhlášena jako nedělní (23.únor 2014 od 15:00 hodin).

Celý článek...


Postavy z říše pohádek a snů - i to je u nás možné

20.2.2014

Prostě - SOKOL Bystré uspořádal již tradiční maškarní zábavu a jak jinak, než u nás, na Bystrém U Toflů... tentokráte na téma škola a školní výuka v původním balení.

A tak jsme mohli my a s námi i všichni naši hosté navštívit  "pravou" sborovnu vyzdobenou fotografiemi představitelů státu na stěně. Dále jsme si zopakovali z plakátů ,které visely na zdech sálu, pravidla gramatiky, a také jsme si mohli zkusit základní počty na pravém kuličkovém školním počítadle.

Prostě a jednoduše, návrat do školních škamen se u nás udál v sobotní noci dne 15.února 2014 a kdo byl přítomen, nelitoval.

Celý článek...


Soutěž v biliárdu na Štěpána

26.12.2014

Tak jako v několika letech nazpět se u nás vždy na Štěpána koná velká soutěž v kulečníku (nebo také billiárdu). To se sejde hromada soutěžících, nyní to bylo téměř dvacet, my připravíme kulečníkové stoly (máme k dispozici tři), vytopíme velký sál a může se začít.

Číst celý článek...